icon

Viber

13.5.0.64 için
Mac

5.0

2

Popüler VoIP hizmetinin masaüstü versiyonu geldi

166.2k

Bu uygulamayı oyla

Mobil cihazlar için popüler IM ve VoIP uygulaması olan Viber, Windows ve Mac için kendi masaüstü istemcisine sahip, ki bu da ücretsiz olan ve geniş çapta kullanılan bu iletişim aracının esnekliğini ciddi oranda arttırır.

Bu, Viber'ın mevcut olan çeşitli mobil versiyonlarıyla uyumlu olan yeni bir yazılımıdır, size hangi cihaza sahip olursanız olun mesaj göndererek ve arama yaparak kişilerinizle iletişim kurmanıza izin veren eksiksiz ve fonksiyonel bir alternatif sunar.

Sabit olan tek gereklilik ise ister Android olsun isterse iOS, mobil cihazınızda önceden kurulu bir Viber'a sahip olmak, böylece hesap detaylarını eşzamanlayabilir ve telefon numaranıza ilişkin her türlü veriyi rehber listeniz ve sohbet geçmişiniz de dahil görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza uygulamayı kurduğunuzda, yapılması gereken tek şey kayıtlı bir ID ile giriş yapmak.

Masaüstü versiyonu, orijinal uygulamanın her türlü özelliğini içerir, örneğin; sesli ya da görüntülü arama yapmak, çıkartma ya da sohbetlerdeki diğer dosyaları göndermek gibi. Ve tüm bu özellikler çoklu platformdur, yani cihazlar arasında otomatik eş zamanlama yaparlar böylece Mac üzerinde başladığınız bir sohbete akıllı telefonunuzda devam edebilirsiniz, ya da tam tersi.

Viber kullanıcılarının arama yaparken paralarını kurtarmalarına izin veren oldukça faydalı bir uygulamadır.
X